TEST WYMAZOWY ANTYGENOWY COVID-19 GRYPA A+B COMBO (1)

TEST WYMAZOWY ANTYGENOWY COVID-19 GRYPA A+B COMBO

Ładowanie
CENA: -,-- PLN
Czas wysyłki: 24 Godziny
Dostępny
Kod EAN: 6936983105422

BARDZO WYSOKA CZUŁOŚC,

AŻ 99,3% ! BARDZO DOKŁADNY !

TEST WYMAZOWY ANTYGENOWY COVID-19 oraz GRYPA A+B COMBO

SZYBKI TEST DOMOWY DO SAMOKONTROLI WYMAZOWY

WYKRYWAJĄ WSZYSTKIE WARIANTY COVID-19 oraz GRYPĘ A+B

UWAGA ! TESTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

POSIADAJA INSTRUKCJĘ W JĘZYKU POLSKIM !!!

 • Test Combo Antygen na grypę A/B + COVID-19/RSV jest testem immunochromatograficznym, który pozwala na wykrycie obecności antygenów wirusa SARS-CoV-2 oraz antygenów grypy A i/lub B w warunkach domowych. Działanie testu oparte jest na wykorzystaniu zawartych w kasecie testowej swoistych przeciwciał monoklonalnych skierowanych przeciwko antygenom charakterystycznym dla wykrywanych wirusów.

Charakterystyka produktu

 • Jeden z obszarów testowych zawiera zaadsorbowane przeciwciała monoklonalne skierowane przeciwko białkom nukleokapsydu wirusa SARS-CoV-2.
 • Po wprowadzeniu do studzienki kasety testowej badanej próbki poddana jest ona migracji do strefy koniugatu, który zawiera przeciwciała skoniugowane ze złotem koloidalnym, skierowane przeciwko antygenom SARS-CoV-2. Jeśli badana próbka zawiera antygeny wirusa SARS-CoV-2, powstaje kompleks antygen-przeciwciało-koniugat. Powstały kompleks migruje do obszaru linii testowej kasety w którym łączy się ze swoistymi przeciwciałami, tworząc widoczną, barwną linię. Obecność barwnej linii w obszarze linii kontrolnej testu świadczy o prawidłowo przeprowadzonym badaniu.
 • Drugi z obszarów testowych zawiera zaadsorbowane swoiste przeciwciała skierowane przeciwko antygenom grypy typu A i B. W czasie testu próbka z materiałem badanym poddana jest reakcji immunochemicznej ze swoistymi przeciwciałami, prowadząc do powstania immunokompleksu. Powstały kompleks migruje do obszaru linii testowej kasety w którym łączy się ze swoistymi przeciwciałami, tworząc widoczną, barwną linię. Obecność barwnej linii w obszarze linii kontrolnej testu świadczy o prawidłowo przeprowadzonym badaniu.

Wskazania do wykonania testu

 • gorączka
 • ból głowy
 • osłabienie
 • dreszcze
 • katar
 • zapalenie gardła
 • kontakt z osobą zakażoną
 • podejrzenie infekcji COVID-19

ZESTAW ZAWIERA:

 • kaseta testowa
 • sterylna wymazówka
 • bufor ekstrakcyjny
 • instrukcja użycia w języku polskim
 • statyw w kartoniku ułatwiający użycie

Aby wykonać test bezpiecznie i wiarygodnie, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami na ulotce (instrukcja w j. polskim dołączona do opakowania).

INSTRUKCJA OBSŁUGI:

 1. Włożyć sterylną wymazówkę do nozdrza, sięgając do powierzchni tylnej części nosa.
 2. Obracać wymazówkę przez ok. 10 sekund.
 3. Wyjąć sterylną wymazówkę z jamy nosowej.
 4. Odkręcić nasadkę probówki do ekstrakcji próbki z buforem ekstrakcyjnym.
 5. Umieścić próbkę wymazu w probówce do ekstrakcji. Docisnąć wewnętrzną ściankę probówki i obracać wymazówkę przez około 10 sekund, przyciskając główkę wymazówki do wewnętrznej ścianki probówki, aby uwolnić antygeny w probówce ekstrakcyjnej.
 6. Wyjąć wymazówkę, ściskając boki probówki, aby usunąć płyn.
 7. Zakręcić nasadkę probówki ekstrakcyjnej.
 8. Umieścić probówkę ekstrakcyjną na stanowisku badawczym. Dodać ok. 350μl Buforu Ekstrakcyjnego do probówki ekstrakcyjnej.
 9. Umieścić próbkę wymazu w probówce ekstrakcyjnej. Obracać wymazówkę przez około 10 sekund, przyciskając główkę do wnętrza probówki, aby uwolnić antygen w wymazówce.
 10. Wyjąć wymazówkę, ściskając ściskając boki probówki w celu usunięcia jak największej ilości płynu z wacika. Usunąć wymazówkę zgodnie z protokołem utylizacji odpadów stanowiących zagrożenie biologiczne.
 11. Założyć końcówkę kroplomierza na probówkę ekstrakcyjną.
 12. Wyjąć kasetkę testową z zapieczętowanej torebki foliowej i użyć jej w ciągu godziny. Najlepsze wyniki są uzyskiwane, kiedy test zostanie wykonany natychmiast po otwarciu torebki foliowej.
 13. Odwrócić probówkę ekstrakcyjną i dodać 3 krople wyekstrahowanej próbki (około 100 μl) odpowiednio do każdej studzienki na próbkę (S), a następnie uruchomić stoper.3. Poczekać, aż pojawią się kolorowe linie. Odczytać wynik po 15 minutach. Nie interpretować wyniku po 20 minutach
Dodaj opinię

Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie

Ładowanie